Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Sklepu Internetowego infolech.pl

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady pobierania, przetwarzania, oraz ochrony danych osobowych pobieranych od Użytkownika w trakcie dokonywania przez niego zakupów w Sklepie Internetowym.

I. Definicje:

 1. Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej;
 2. Produkt – licencja do oprogramowania, usługa lub przedmiot materialny, wytwarzany lub produkowany przez InfoLECH Lech Siłakiewicz lub inny podmiot, łącznie z oryginalnym opakowaniem i wszystkimi elementami jakie się w nim znajdują;
 3. InfoLECH Lech Siłakiewicz z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul.Ogrodowej 21, wpisany do rejestru zwany dalej InfoLECH;
 4. Strona Internetowa dostępna pod adresem sklep.infolech.pl prowadzona przez InfoLECH Lech Siłakiewicz;
 5. GIODO – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie;
 6. Newsletter – elektroniczny biuletyn zawierający informacje handlowe o Produktach.

II. Newsletter

 1. Użytkownik ma możliwość wyrażenia zgody na otrzymywanie Newslettera. W tym celu musi podać swój adres e-mail w polu dotyczącym Newslettera, lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie Serwisu Internetowego, w którym podaje:
  1. Adres e-mail,
  2. Imię,
  3. Nazwisko
 2. Użytkownik może w każdym czasie cofnąć zgodę na otrzymywanie Newslettera, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]łakiewicz.pl o treści „Cofam zgodę” wpisując w temacie „Newsletter”.

III. Ochrona danych osobowych Użytkownika Sklepu Internetowego

 1. Administratorem danych osobowych, w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych jest InfoLECH;
 2. Użytkownika zobowiązany jest do ochrony loginu oraz hasła służących do logowania w Sklepie Internetowym;
 3. Użytkownik ponosi odpowiedzialności za działania spowodowane wykorzystaniem loginu i hasła przez osobę trzecią;
 4. Użytkownik zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Sklep Internetowy o pozyskaniu przez osobę trzecią jego loginu i hasła;
 5. Użytkownikowi przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych osobowych w sytuacjach wskazanych w przepisie art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych;
 6. Na wniosek Użytkownika, którego dane osobowe zostały podane w trakcie procesu rejestracji Sklep Internetowy poinformuje Użytkownika o przysługujących mu prawach, oraz udzieli informacji o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 1-5a ustawy o ochronie danych osobowych, w terminie 30 dni od dnia wpływu takiego wniosku.
 7. InfoLECH posiada zarejestrowaną bazę Użytkowników w GIODO. Zgodnie z polskim prawem i interpretacją dokonaną przez GIODO dotyczącą przepisów o ochronie danych osobowych.
 8. Dane podane przez Użytkownika podczas składania zamówienia zna tylko Użytkownik i InfoLECH  gwarantuje, że nikomu te dane nie zostaną ujawnione. 

IV. Postanowienia końcowe

 1. InfoLECH zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności.
 2. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają odpowiednie przepisy ustawy o ochronie danych osobowych, Kodeksu cywilnego, oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 3. Niniejsza Polityka prywatności obowiązuje od dnia 28.09.2015 r.
Witryna stworzona na platformie